Po latach pracy dla banków i instytucji pośrednictwa finansowego postanowiliśmy stworzyć firmę dla Klientów. Nie dla pieniędzy, nie dla akcjonariuszy, nie dla zysków, a właśnie dla Klientów. Dla Ciebie. W Cubus Finance skupiamy się na Tobie i Twoich potrzebach. I na niczym innym.

Stworzyliśmy tą Firmę, bo jesteśmy przekonani, że finanse mogą być:

Uczciwe

Bez obietnic, których nie możemy dotrzymać, bez korporacyjnej nowomowy, nakierowane na to co dobre dla Ciebie i zrozumiałe na każdym etapie podejmowania decyzji. U nas nie ma za długich spotkań, zbyt wielu pytań. To Ty decydujesz ile czasu Ci się od nas należy.

Osobiste

Rozumiemy, że chcesz zaoszczędzić czas otrzymując dopasowaną do Twojej sytuacji właściwą propozycję. My też mamy dość słuchania o rozwiązaniach, które nie są dla nas, które dobre są jedynie dla instytucji zajmujących się ich sprzedażą. Przyjdź i opowiedz nam o sobie oraz o tym czego potrzebujesz. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie najlepsze z Twojego punktu widzenia.

Zrozumiałe

Decydując się na kredyt, ubezpieczenie czy inwestycje nie zapominaj, że po prostu kupujesz produkt finansowy. Czy kupiłbyś samochód nie znając jego osiągów? Czy kupiłabyś mieszkanie nie widząc go wcześniej? Nie? To dlaczego tak często nie rozumiejąc podstawowych parametrów rozwiązań finansowych podejmujesz decyzję o ich zakupie nie wiedząc do końca za co i ile płacisz. U nas podejmiesz tylko w pełni świadome decyzje. Na inne Ci zwyczajnie nie pozwolimy. Nam naprawdę na tym zależy.

Proste

Bo pożyczanie pieniędzy lub inwestowanie nie musi być trudne, jeśli ktoś kto autentycznie zna się na finansach, autentycznie chce Ci pomóc. Jesteśmy po Twojej stronie.

Być może to o czym piszemy jest oczywiste. Być może tak jest wszędzie. Może nawet miałeś szczęście i trafiłeś już w takie miejsce. Jednego jednak jesteśmy pewni. Nam zależy bardziej. Na Tobie, na Twojej Rodzinie, na Twoim biznesie. Zadzwoń, napisz, powiedz „sprawdzam”. Jesteśmy gotowi.

Łukasz Pruski
Właściciel Firmy

Potrzebujesz więcej informacji